Adana Klima Servisi 0542 766 56 46 Uygun Kombi Klima Montaj Bakim Ariza Servisi / Hizmetlerimiz
 
 
Hizmetlerimiz

 

Adana Klima Montaj Hizmeti:

– Adana Klima Servisi olarak FLUO klima ve AUX klima markalarının yetkili servisidir. Kölük Klima diğer markalara da müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uzman kadromuz ile montaj hizmeti vermektedir. Tavan tipi split modeller hem ev, hem isyeri gibi küçük alanlarda kullanilabilirler. Bu tip split cihazlarin montajI uzman kadromuz tarafIndan yapIlmaktadIr.

Adana Klima BakIm Hizmeti:

inverter sistem sabit hIz sistemine göre çok fazla sayIda avantaja sahiptir. inverter duvar tipi modellerin bakImI uzman ekibimiz tarafIndan yapIlmaktadIr.

Adana Klima ArIza OnarIm Hizmeti

– Yer tipi split modeller hem ev, hem isyeri gibi küçük alanlarda kullanIlabilirler. Bu tip split cihazlarIn onarImI deneyimli servis ekibimizle yapIlmaktadIr.

Adana Kombi BakIm Hizmeti:

– Adana Kombi servisi olarak Termodinamik ısıtma sistemleri markasının yetkili firmasıdır. Kölük Isıtma Soğutma ve Klima Sistemleri diğer marka kombilerinize de alanında uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bakım hizmeti vermektedir.

Adana Kombi ArIza Onarım Hizmeti:

– Adana Kombi servisi olarak Kölük Isıtma Soğutma ve Klima Sistemleri tüm marka ve model kombilerinize de alanında uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bakım hizmeti vermektedir.

 

"7 Gün 24 Saat" 
Uzman teknik servis ekibi ile, Klima montajI, BakimI
ve ArIza servislerine hizmet vermekteyiz.!!

 

Telefon: 0(322) 234 00 94-GSM: 0(542) 766 56 46

 

 
      
ADANA KLIMA VE KOMBI SERVISI Adana Klima Servisi 0542 766 56 46 Uygun Kombi Klima Montaj Bakim Ariza Servisi - KOLUK ISITMA SOGUTMA VE KLIMA SISTEMLERI